• Tvorba webu

  TAG DESIGN

  od roku 2004
  sme tu pre vás
 • Webdizajn v Poprade

  Všetko čo robíme, robíme s radosťou

 • Online marketing

  Nechajte sa presvedčiť o našej kvalite

kreatívne štúdio

VYTVÁRAME

Web dnes predstavuje prvý kontakt klienta s firmou, značkou, produktom. Dobre urobená webová stránka vyžaduje dokonalú rovnováhu medzi inovatívnym dizajnom a efektívnou informačnou architektúrou. Zachytíme vaše predstavy a v kombinácii s našou tvorivou prácou, oslovíme vašich klientov. Vytvárame krásne, užitočné a funkčné webové stránky.

ZDOKONAĽUJEME

Takmer každý dnes už používa smartfón alebo tablet. Naše stránky sú dokonale optimalizované pre akékoľvek rozlíšenie. V našich návrhoch myslíme nielen responzívne, ale každým dňom zdokonaľujeme naše schopnosti v online svete, ktoré neváhame využiť v našich projektoch. Robíme kvalitný webdizajn. Robíme to, čo nás baví, preto to robíme dobre.

STARÁME SA

Roky skúseností nás naučili, že vytvorením webovej stránky sa naša úloha ani z ďaleka nekončí. Všetky naše weby pravidelne kontrolujeme, aby boli užitočné a spĺňali to, na čo boli určené. Pravidelný support - podpora a poradenstvo je samozrejmosťou. O každé naše dielo sa staráme s láskou a dbáme o jeho bezpečnosť a rozvoj.

O NÁS

Trávime obrovské množstvo času hľadaním najlepších spôsobov, bazírujeme na detailoch, a aj keď častokrát je spolupráca s klientom zložitá, je až neuveriteľné, ako vieme ich predstavy spojiť s našimi nápadmi. Výsledkom býva vždy maximálna spokojnosť na oboch stranách. Vždy je čo vylepšovať, preto aj našim starým klientom ponúkame nové nápady a možnosti. Pri vytváraní webu vám pomôžeme s textami, nafotíme vaše priestory. Kombináciou najnovších technológií a čistého dizajnu vytvárame efektívne riešenia pre potreby dnešného online sveta a vo všetkých oblastiach makáme vždy na 100 % a viac.

grafika, nápady
100%
webdizajn, programovanie
100%
fotografia, kreativita
100%

Náš tím

Je to tak... Veľa projektov sme nútení odmietať, lebo fyzicky nestíhame. Výborne sa nám robí s freelancermi - pokojne homeoffice. Nemáš momentálne do čoho pichnúť a chcel by si sa podielať na niektorom z našich projektov? Dostaneš zadanie, vypracuješ ho, pošleš faktúru, my pošleme peniaze a hotovo. Jednoduchá spolupráca. Ozvi sa. Uvítame aj jednorazovu pomoc, nič záväzné. Ak si nesadneme v štýle práce, v pokoji sa rozídeme.

GABRIELA HYBENOVÁ

GABRIELA HYBENOVÁ

webdizajn, online-marketing, tester

Udržuje a spravuje firemnú agendu. Zodpovedá za transformáciu grafického návrhu v plne funkčnú webovú stránku, testuje funkcionality, ktoré chlapci pripravia a neunikne jej žiadna chybička. Dokáže veľmi trpezlivo komunikovať, čo oceňujú nielen klienti, ale aj kolegovia.

TOMÁŠ HYBEN

TOMÁŠ HYBEN

grafik, fotograf, project manažér

Navrhuje, fotí, upravuje, analyzuje, koordinuje, rýpe. Má na starosti riadenie projektov a primárnu komunikáciu s klientmi. Obľubuje rozprávanie a písanie zdĺhavých emailov a jeho oko vidí aj najmenšie odchýlky a nezrovnalosti, na ktoré s obľubou upozorňuje svojich kolegov.

PETER HYBEN

PETER HYBEN

senior developer, technická podpora

Nezastupiteľný a dlhoročný člen TAG tímu. Programuje, vytvára, implementuje, rozlúskne akýkoľvek problém. Vie všetko. A to čo nevie, vie do 10 minút. V jeho svete je všetko možné. Len jednu jedinú otázku nikdy nemal rád... „Kedy?“

ŠIMON KERDÍK

ŠIMON KERDÍK

junior developer, technická podpora

Vášnivý cyklista - programátor. Veľmi flexibilná a šikovná ingrediencia v našom tíme. Zvláštnosťou je, že akékoľvek zadanie má hotové do 7 minút. Od prototypu klasického programátora sa odlišuje hlavne svojou milou povahou. Je mimoriadne inteligentný a spoľahlivý.

"People who say it cannot be done should not interrupt those who are doing it."

G. B. Shaw

Výber z našej práce

Sranda fakty o firme

1 kreatívny tím
17 rokov na trhu
170 a viac spokojných klientov
4267 a viac pracovných dní

Služby čo ponúkame

 • Webdizajn

  Webdizajn

  Prvé, čo si návštevník stránky všimne je prirodzene vzhľad stránky (rozvrhnutie jednotlivých častí – architektúra, farebnosť, obrázky, animácie, atď.) – jedným slovom WEBDIZAJN.

  Pri tvorbe webových stránok nám záleží na každom detaile.

 • SEO

  SEO

  Alebo optimalizácia viditeľnosti vo vyhľadávačoch. Už pri vytváraní webu dbáne na správne SEO metódy a faktory, starostlivo vyberáme kľučové slová, ktoré v stránke účinne používame.

  Dobré SEO je neoddeliteľnou súčasťou funkčného webu.

 • Fotografia

  Fotografia

  Vďaka vybaveniu, ktorým disponujeme a nivelačnému oku vyššie uvedeného člena TAG tímu, naša fotografia zachytí presne to, čo potrebujete.

  Nemáte fotky na web? Navad9, my vám nafotíme prezentačné fotografie vašej firmy.

 • Grafické štúdio

  Grafické štúdio

  Návrh, tvorba a realizácia grafiky pre firemnú identitu, webové stránky, logo, vizualizácie, tlačoviny.

  Bezchybná príprava podkladov pre tlač.

 • Reklamná potlač

  Reklamná potlač

  Po vytvorení unikátneho grafického dizajnu printových materiálov, spracujeme tento návrh a prevedieme ho do tlačovej podoby.

  Vizitky, letáky, rôzne printové materiály.

Povedali o nás

Naši spokojní klienti

Kontaktujte nás:

 • Firemné údaje:
  IČO: 46967354
  IČ DPH: SK2023676688
  Spoločnosť je zapísaná dňa 11.1.2013 v obchodnom registri,
  vedenom Okresným súdom v Prešove, oddiel Sro, vložka 27251/P

Napíšte nám:

Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov, na účel a dobu vybavenia vašej požiadavky uvedenej vo formulári. Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Vaše údaje nebudú sprístupnené, či poskytnuté tretím osobám.

Táto stránka je chránená technológiou reCAPTCHA.
Platia pravidlá ochrany súkromia a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Nájdite nás na mape