• Tvorba webov, realitná fotografia, videoprehliadky

  TAG DESIGN

  od roku 2004
 • Webdizajn Poprad

  Kvalita, na ktorú sa môžete spoľahnúť

 • Fotenie nehnuteľností Poprad

  Našimi referenciami sú spokojní klienti

Realitný marketing

Profesionálne fotografie nehnuteľností

V online svete je fotografia najdôležitejším aspektom pri rozhodovaní. Kvalitnou fotografiou zvýšite záujem o vaše nehnuteľnosti, ubytovanie, služby či produkty. Zaujmite na prvý dojem kvalitnými fotografiami. Spolu s fotografiami interiérov, nehnuteľností, pripravíme aj 2D pôdorys a krátku video-prehliadku pre sociálne siete.

Nechajte nás nafotiť váš:

 • dom, byt, nehnuteľnosť, ambulanciu,
 • hotel, penzión, chatu, interiér, exteriér,
 • výrobňu, kanceláriu, prevádzku, predajňu...

TOMAS HYBEN | fotograf

Letecké zábery z drona

Profesionálne fotky a videá z vtáčej perspektívy! Naše portfólio sme rozšírili o služby fotenia a natáčania s dronom. Dajte svojim nehnuteľnostiam nový rozmer – rodinné domy, apartmány, hotely, penzióny a areály nafotíme a natočíme z unikátnej perspektívy.

Či už potrebujete zvýšiť atraktivitu svojej nehnuteľnosti pre predaj, alebo chcete vytvoriť jedinečné marketingové materiály, naše letecké zábery vám poskytnú nezameniteľný pohľad na vaše objekty a ich okolie. Spoľahnite sa na našu profesionálnu techniku a skúsenosti certifikovaného pilota dronu, ktoré vám prinesú špičkový výsledok.

Nové nábrežie - výstavba v Poprade

Fotenie realít, interiérov / exteriérov, 2D pôdorysy...

Dlhodobo spolupracujeme s viacerými realitnými agentmi a kanceláriami, ktorým záleží na kvalitnej prezentácii nehnuteľností. Poskytujeme im fotografie interiérov, exteriérov, videá (horizontálne, vertikálne), 2D pôdorysy a ďalšie služby, ktoré výrazne urýchlia predaj nehnuteľností.

Už 20 rokov sa venujeme fotografovaniu nehnuteľností a za ten čas sme získali rozsiahle skúsenosti a hlboké znalosti v tejto oblasti. Poznáme všetky princípy tvorby dobrých fotografií, ktoré pútajú pozornosť a zdôrazňujú prednosti nehnuteľnosti. Dokonalé ovládanie techník úpravy a retuše nám umožňuje dosiahnuť profesionálny výsledok, ktorý spĺňa očakávania aj tých najnáročnejších klientov.

Vždy sa snažíme o maximálnu spokojnosť našich klientov a dbáme na to, aby im naše služby priniesli reálnu hodnotu.

Luxusný komplex rodinných domov vo Vysokých Tatrách

Videoprehliadky nehnuteľností

Zaujmite potenciálnych kupcov pútavými videoprehliadkami nehnuteľností a odlíšte sa od konkurencie. Spolu s fotografiami dodáme aj krátku videoprehliadku (30-60 sekúnd) na prezentáciu na vašich sociálnych sieťach.

Výhody:
 • väčšia atraktivita nehnuteľnosti,
 • rýchlejší predaj, lepšia cena,
 • ušetrený čas a námaha pre maklérov.

Homestaging - príprava nehnuteľnosti pred fotením

Homestaging je založený na teórii, že prvý dojem je najdôležitejší. V praxi ide o službu alebo činnosť, ktorá pripraví nehnuteľnosť na predaj. Interiér sa jednoducho uprace a doplní drobnými detailami a dekoráciami, ktoré farebne ladia. Keďže sa zameriavame na fotografovanie nehnuteľností, hotelov, penziónov a priestorov, ktoré sú určené na prenájom alebo predaj, homestaging sa stal prirodzenou súčasťou našich služieb.

Homestaging - prvý dojem je najdôležitejší
Homestaging - príprava nehnuteľnosti pred fotením

Rovnako ako profesionálne fotografie či videoprehliadky interiérov a nehnuteľností, aj príprava nehnuteľnosti je kľúčovou súčasťou samotného predaja, či prenájmu. Homestaging zvýši potenciál nehnuteľnosti, ktorá tak urobí u záujemcov vynikajúci prvý dojem. Takto pripravenej nehnuteľnosti, okrem fotografií, pripravíme aj 2D pôdorys a krátke prezentačné video na sociálne siete.

Viac o homestagingu sa dočítate v našom článku pre REALTA - realitná kancelária Janky Maťašovskej.

Predajne, prevádzky, ambulancie

ORL ambulancia Poprad | Predajne Intersport | Predajne Aquaterm | Tatrakon fotenie výroby | Natural Spa Centrum | Gynekologická ambulancia GynMK | Stomatologická klinika Dentakra | Otvorenie predajne Mountfield LM

Rôzne

AIR - TRANSPORT EUROPE, spol. s r.o. - prenájom executive jet | Pivnica Čajkov - galéria vín | 1stt - profilové fotografie | STIEBEL ELTRON - referencie, profilové fotografie, slávnostné otváranie haly | OLD HEROLD - eventy, akcie

Cenník fotografických prác

Tvorba webových stránok a support

SKÚSENOSTI

Našu históriu s webdizajnom sme začali písať hneď po vysokej škole, ešte v roku 2004. Ako väčšina startupov, aj my sme sa učili za pochodu. Naše riešenia boli však precízne premyslené do najmenších detailov. Zaujímavosťou dodnes je, že počas skoro 20-ročnej histórie sme si nikdy nerobili reklamné kampane, alebo platenú propagáciiu našej vlastnej firmy. Ľudia si sami všimli, že sme poctiví a starostliví, že dodržiavame termíny, že neklameme a vždy sa snažíme vychádzať v ústrety. Ocenili to a povedali si to medzi sebou. Práce sme preto mali vždy dosť. V regióne sme si vybudovali stabilné miesto a dobré meno.

V roku 2018 sme skúsili rozšíriť našu základňu zamestnancov a vybudovať malú reklamnú agentúru. Prišla však korona, a aj vďaka nej sme pochopili, že nie sme stvorení na to, aby sme riadili a menežovali iných ľudí. Pre nás je lepšou alternatívou nestratiť prehľad, kontakt a dobré vzťahy s našimi stálymi zákazníkmi. Chceme sa zamerať hlavne na to, čomu naozaj rozumieme a v čom sme dobrí. Pandémia nás teda naučila externej spolupráci a vytvorili sme tím, ktorý tvoria výlučne freelanceri pracujúci na diaľku. Ich prístup je zodpovednejší a naša firma stabilnejšia. Momentálne sa sústredíme viac na menšie projekty. Uvedomujeme si, že len dobre odvedená práca, ústretovosť a priateľský prístup je cesta k spokojnému klientovi.

SPOĽAHLIVOSŤ

Vytvárame krásne, užitočné a funkčné webové stránky, ktoré si zachovávajú svoju kvalitu a moderný dizajn dlhé roky. Vybudovali sme si rozsiahlu základňu spokojných klientov, ktorým poskytujeme dlhodobý support. Oni oceňujú náš promptný a proaktívny prístup, ochotu poradiť a byť vždy nápomocní. Vážime si totiž nielen náš, ale hlavne čas našich klientov. Trávime obrovské množstvo času hľadaním najlepších riešení a bazírujeme na detailoch. Už takmer 20 rokov robíme to, čo nás baví, preto to robíme dobre.

90 % našich webových stránok je stále online a za roky fungovania netratili na kvalite, kráse a funkčnosti.

Lebo vytvorením webovej stránky sa naša úloha ani zďaleka nekončí. Všetky naše weby pravidelne kontrolujeme, aby boli užitočné a spĺňali to, na čo boli určené. Pravidelný support - podpora a poradenstvo je u nás samozrejmosťou. O každé naše dielo sa staráme s láskou a dbáme o jeho bezpečnosť a rozvoj. Našich klientov si vážime. S mnohými sme sa spriatelili a robí sa nám spolu dobre. Budujeme si dlhodobé partnerstvá, založené na vzájomnej dôvere.

realitná fotografia
dron, homestaging, 2D pôdorysy
grafika, kreativita
videoprehliadky nehnuteľností
webdizajn, programovanie
support

Čo vám vieme ponúknuť?

 • Fotografia

  Fotografia

  Už takmer 20 rokov pracujeme v online marketingu a veľmi dobre vieme, že bez profesionálnych fotografii je ťažké sa presadiť a zaujať. Špecializujeme sa na profesionálne fotenie nehnuteľností, fotenie interiérov a exteriérov, homestaging, videoprehliadky nehnuteľností.

 • Webdizajn

  Webdizajn

  Prvé, čo si návštevník stránky všimne je, prirodzene, vzhľad stránky (rozvrhnutie jednotlivých častí – architektúra, farebnosť, obrázky, animácie, atď.) – jedným slovom WEBDIZAJN.

  Pri tvorbe webových stránok nám záleží na každom detaile.

 • SEO

  SEO

  Alebo optimalizácia pre vyhľadávače. Už pri vytváraní webu dbáne na správne SEO princípy a metódy. Starostlivo vyberáme kľučové slová, ktoré na stránke cielene používame.

  Dobré SEO je neoddeliteľnou súčasťou funkčného webu.

 • Grafické práce

  Grafické práce

  Návrh, tvorba a realizácia grafiky pre firemnú identitu, webové stránky, logo, vizualizácie, vizitky, tlačoviny.

  Bezchybná príprava podkladov pre tlač.

 • Reklamná potlač

  Reklamná potlač

  Po vytvorení unikátneho grafického dizajnu printových materiálov, spracujeme tento návrh a prevedieme ho celým procesom tlače.

  Vizitky, letáky, rôzne printové materiály.

Výber z našich prác

Naši spokojní klienti

„People who say it can't be done, should not interrupt those who are doing it.“

G. B. Shaw

Dlhodobo spolupracujeme:

Kontaktujte nás:

Office:

Firemné údaje:

 • IČO: 46967354
  IČ DPH: SK2023676688
  Spoločnosť je zapísaná dňa 11.1.2013 v obchodnom registri,
  vedenom Okresným súdom v Prešove, oddiel Sro, vložka 27251/P